Podsumowanie kół zainteresowań przy bibliotekach

W dniach 12-15 czerwca 2023r. odbyło się uroczyste podsumowanie pracy kółka plastycznego i gitarowego, odbywających się w czterech filiach Biblioteki Publicznej Gminy Szemud, w roku szkolnym 2022/2023. Spotkania rozpoczynały się o godz. 17.00, wszystkich witała p. Iwona Piastowska- dyrektor Biblioteki. Następnie krótko podsumowano pracę obu kółek. Potem nastąpił koncert gitarowy uczestników zajęć, zabrzmiały piosenki polskie, harcerskie… również solówki poszczególnych uczniów.

W ramach koła plastycznego były ćwiczenia rozwijające zdolności, wyobraźnię, obserwację, umiejętności manualne. Techniki były urozmaicone. Na kole gitarowym ćwiczyliśmy głównie piosenki polskie, kolędy, również solówki (tzw. tabulatury). Łącznie we wszystkich filiach uczestniczyło w zajęciach 46 plastyków i 43 gitarzystów. Uroczystość zakończyła się kawą i słodkim poczęstunkiem.

Wszystkim życzymy dobrych wakacji i zapraszamy na otwarte warsztaty w sierpniu. Zapisy na zajęcia na nowy rok szkolny już we wrześniu.

Karina Treder

Szemud