Przeprowadzka Biblioteki Publicznej w Szemudzie

Szanowni Czytelnicy Biblioteki w Szemudzie od 5 marca nasza biblioteka rozpoczęła przeprowadzkę do tymczasowego pomieszczenia znajdującego się w budynku A Zespołu Szkolno-Przedszkolnego przy ulicy Szkolnej 4 (wejście od strony cukierni „Duo Cafe”). Niestety ze względów lokalowych nie byliśmy w stanie przenieść naszego całego bogatego księgozbioru (nie posiadamy literatury popularnonaukowej oraz regionalnej), więc prosimy o zrozumienie. Jednak ten stan nie potrwa długo – mamy nadzieję, że już za rok przyjmiemy Państwa w naszej nowej siedzibie mieszczącej się w powstającym  Centrum Samorządowym.  Serdecznie dziękujemy Pani dyrektor ZSP za przyjęcie Nas i udostępnienie sali na działalność biblioteki publicznej. Słowa podziękowania kierujemy również do wszystkich życzliwych ludzi, którzy pomogli nam w przeprowadzce, bardzo dziękujemy: Dyrektorowi oraz pracownikom Gminnego Centrum Kultury Sportu i Rekreacji; Prezesowi oraz pracownikom GPK Szemud oraz naszym rodzinom.

Wszystkie bieżące informacje odnośnie funkcjonowania w nowym miejscu można śledzić na naszej stronie internetowej www.biblioteka.szemud.pl oraz na profilu facebookowym.