Dzień Matki w Bibliotekach

Jest taki jeden szczególny dzień w roku, w którym nasze kochane Mamy mają swoje święto.

Dzień Matki, bo o nim mowa przypada na dzień 26 maja. Z tej okazji Biblioteki w Kielnie i Szemudzie zaprosiły Panią Sylwię Lesner wraz z młodzieżą Zespołu Szkół Policealnych z Wejherowa, aby uświetniły ten wyjątkowy dzień. Spotkaniu pt. „Być Kobietą” przyświecał jeden cel, wszystkie mamy miały poczuć się wyjątkowo pięknie, a sprawić to miały różnego rodzaju zabiegi aplikowane przez słuchaczy szkoły medycznej. Spotkanie rozpoczęło się od wykładu dotyczącego charakterystyki poszczególnych rodzajów cery, ich pielęgnacji i doboru właściwych kosmetyków. Wszystkim chętnym Paniom wykonano profesjonalny – wieczorowy makijaż z uwzględnieniem indywidualnych wskazówek i potrzeb. Poza tym można było skorzystać z kompleksowej pielęgnacji dłoni- piling, maska, masaż i manicure.  Zaproponowano także niepowtarzalny relaks w postaci masażu Work-site, który sprawił, iż wszystkie mamy poczuły się przyjemnie zrelaksowane. W ciągu całego pokazu, był czas na poczęstunek, kawę, rozmowy i podzielenie się różnymi spostrzeżeniami i wskazówkami. Był to także czas, żeby móc się zatrzymać, pomyśleć o sobie i cieszyć się chwilą.

Dziękujemy bardzo studentom i wychowawcy za przeprowadzenie tego wyjątkowego spotkania.                  T. Sendacka

K.Kaźmierczak

Dzień Matki w Bibliotece w Kielnie