Dyskusyjne Kluby Książki w Bibliotekach Publicznych

Dyskusyjny Klub Książki powstał z inicjatywy dwóch czytelniczek Joanny Marzec i Agnieszki Gałęziewskiej. Miłośnicy książek spotykają się w bibliotece raz w miesiącu i omawiają przeczytaną pozycję. Wrażeniami, inspiracjami i pomysłami wymieniają się także na grupie WhatsApp. Spotkania odbywają się od lipca w bibliotece publicznej w Szemudzie, a od października w bibliotece publicznej w Kielnie, gdzie moderatorem spotkań jest p. Joanna Nakielska. Wiele ciekawych lektur za nami m.in. Małgorzaty Sobczak „Kolory zła. Czerwień”; Toshikazu Kawaguchi „Zanim wystygnie kawa”; Fredrik Backman „Mężczyzna imieniem Ove”; Michelle Marly „Mademoiselle Coco. Miłość zaklęta w zapachu”; Lucinda Riley „Siedem sióstr”. Rozmowom towarzyszy zawsze dużo emocji, od śmiechu do smutnych refleksji. Magia świata przedstawionego miesza się z rzeczywistym.
W bibliotece w Szemudzie 17 lutego będziemy rozmawiać o książce “Dziwne Losy Jane Eyre” Charlotte Brontë. W bibliotece w Kielnie zaś 22 lutego, książka „Siostra burzy” Lucinda Riley. Zapraszamy !

Moderatorki DKK