Zgrana biblioteka

Z radością informujemy, iż od listopada Biblioteka Publiczna Gminy Szemud przystąpiła do fantastycznej inicjatywy – „Zgranej Biblioteki”, dzięki czemu dołączyła do ciągle rozwijającego się grona bibliotek uczestniczących w powyższym projekcie.

„Zgrana Biblioteka” to innowacyjne przedsięwzięcie od Rebel Gry Planszowe, które nie tylko daje dostęp do szerokiego spektrum gier planszowych, ale także promuje społeczność graczy. To miejsce, gdzie pasjonaci mogą spotkać się, dzielić swoją miłością do planszówek i uczestniczyć w różnorodnych wydarzeniach. Inicjatywy takie jak ta przyczyniają się do rozwoju kultury planszowej, czyniąc ją dostępną dla coraz większej liczby osób. Jednakże “Zgrana Biblioteka” jest czymś większym niż  projektem planszowym – to manifest miłości do gier, społeczności i chęci dzielenia się pasją. Rebel Gry udowadniają, że planszówki to nie tylko plansze i karty, to świat pełen emocji, wspólnych chwil i niekończącej się zabawy.

Przystępując do programu “Zgrana Biblioteka” pragniemy zaprosić do odkrywania świata planszówek zarówno poprzez uczestnictwo w regularnie organizowanej Planszomanii. Dzięki temu nasi czytelnicy będą mogli dzielić się swoimi doświadczeniami, poznawać nowych ludzi i zacieśniać więzi z innymi miłośnikami planszówek.