KONKURS  FOTOGRAFII  NA  POCZTÓWKĘ “WSPOMNIENIE Z WAKACJI”

Dnia 24.10.2023r. w Bibliotece Publicznej Gminy Szemud, komisja konkursowa w składzie:

Anna Kowalewska – przewodnicząca; Iwona Piastowska; Renata Czoska rozstrzygnęła i wytypowała laureatów Konkursu Fotograficznego. Konkurs ten ma już swoich stałych uczestników, chodź co roku są też nowi pasjonaci  fotografii z czego bardzo się cieszymy. Głównymi celami tegoż konkursu jest promocja atrakcji turystycznych regionu, kraju, świata; rozwój umiejętności artystycznych w dziedzinie fotografii oraz kształtowanie potrzeby dokumentowania twórczości.

Na uroczyste ogłoszenie wyników i wręczenie nagród zaprosiliśmy wszystkich uczestników do biblioteki w Szemudzie dnia 13 listopada na godz. 16:00. Pani Anna Kowalewska, przewodnicząca komisji podsumowała to fotograficzne wydarzenie omawiając prace z punktu widzenia specjalisty w tej dziedzinie. Bardzo dziękujemy za cenne uwagi i wskazówki, które zapewne będą przydatne w przyszłości.

A oto laureaci tej edycji:

Kat. kl. I – IV

I miejsce         –           Tomasz Kahs

II miejsce        –           Weronika Ptach  ex aequo Mateusz Ptach

III miejsce      –           Cassidy Victoria Rompczyk

Wyróżnienie:              Ludwik Lewna

Kategoria klas V – VIII

I miejsce         –           Jakub Piastowski

II miejsce        –           Patrycja Kahs

III miejsce      –           Tomasz Tokaj

Kategoria Młodzież

I miejsce         –           Sandra Ptach

II miejsce        –           Michalina Czoska

III miejsce      –           Wioleta Lis

Kategoria Dorośli

I miejsce         –           Anna Tokaj

II miejsce        –           Wojciech Malinowski

Wszystkim uczestnikom gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w odkrywaniu piękna jak  również doskonalenia swoich umiejętności fotografowania.