Przygoda Harcerska

Od września 2016r. w Bibliotece w Szemudzie działa drużyna harcerska powstała na bazie 70 Luzińskiej Wodnej Drużyny Harcerskiej. Szemudzcy harcerze pod okiem druha Dawida Bulman spotykają się na zbiórkach raz w tygodniu i bardzo aktywnie wykorzystują ten czas. Podczas ostatniej zbiórki odbyła się w bibliotece Noc Filmowa, na początku której wszyscy uczestnicy wzięli udział w podchodach. Następnie rozpalono ognisko i samodzielnie przygotowano podpłomyki. Przez całą noc młodzi harcerze mogli oglądać wybrane przez siebie filmy. Uczestnicy już nie mogą doczekać się kolejnych zbiórek oraz drużynowych wyjazdów.

Wszystkie dzieci, młodzież z gimnazjum i szkół średnich serdecznie zachęcamy do uczestnictwa w tej niesamowitej, harcerskiej przygodzie. Więcej szczegółów w naszych bibliotekach publicznych.

K. Malotka

Zapraszamy do pełnej galerii