Warsztaty świąteczne w bibliotekach

W okresie przedświątecznym we wszystkich bibliotekach mieszczących się na terenie Gminy Szemud odbywały się warsztaty plastyczne dla dzieci oraz osób dorosłych. Młodzi uczestnicy mieli okazję samodzielnie wykonać choinkę z mchu i indywidualnie ją ozdobić przepięknymi kokardami, koralikami oraz cekinami. Ponadto w każdej filii miały miejsce zajęcia decoupage. Uczestnicy w różnym wieku ozdabiali zawieszki choinkowe oraz bombki według własnego pomysłu. Dodatkowo odbyły się warsztaty malowania na tkaninach, podczas których każdy miał możliwość umieścić na swojej koszulce wybrany akcent.

Warsztaty świąteczne w bibliotece w Szemudzie

Warsztaty świąteczne w bibliotece w Bojanie

Warsztaty świąteczne w bibliotece w Łebnie

Warsztaty świąteczne dla dzieci w bibliotece w Kielnie