Babskie wieczory w bibliotekach

Biblioteka Publiczna Gminy Szemud z okazji Dnia Kobiet zorganizowała we wszystkich placówkach bibliotecznych z terenu gminy Szemud „Babski wieczór” połączony z warsztatami tworzenia biżuterii. Do skorzystania z tej niecodziennej, ale twórczej oferty zaprosiliśmy wszystkie Panie, które były zainteresowane odkrywaniem bądź rozwijaniem swoich zdolności manualnych i artystycznych. Wszystkie przybyłe Panie zostały serdecznie przywitane przez prowadzącą warsztaty p. Katarzynę. Zajęcia tego typy połączone z fachową opieką i dobrą atmosferą wspierają z pewnością proces twórczy i pozwalają oderwać się od codzienności, stresów i zawrotnego tempa życia. Wszystkie panie, które wyraziły chęć skorzystania z tej niecodziennej oferty i takiej formy spędzania wolnego czasu miały okazję samodzielnie wykonać kolię, bransoletkę czy kolczyki. Do wykorzystania były takie elementy jak: kamienie naturalne( agat, kwarc różowy, kryształ górski, ametyst, chalcedon), perełki Swarovskiego, szkło, przekładki i drewno. Wszystkie uczestniczki warsztatów wykazały się głębokim zaangażowaniem i głową pełną twórczych pomysłów. Każda z Pań wróciła do domu z oryginalną i własnoręcznie wykonaną biżuterią.

Zapraszamy do galerii warsztatów w Bojanie

Zapraszamy do galerii warsztatów w Częstkowie

Zapraszamy do galerii warsztatów w Kielnie

Zapraszamy do galerii warsztatów w Łebnie